Adwokat Adam Gregorczyk

Ukończył studia prawnicze na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego.

Adwokat Lubin

Adwokat Adam Gregorczyk

W trakcie studiów ukończył również kurs prawniczego języka niemieckiego oraz Szkołę Prawa Niemieckiego organizowaną we współpracy z Uniwersytetem Humboldtów w Berlinie. Odbył aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej we Wrocławiu. W trakcie aplikacji zdobywał doświadczenie we wrocławskich kancelariach adwokackich, jak również w jednej z największych w Polsce kancelarii adwokacko-radcowskiej. Od 2016 roku wpisany na listę adwokatów przy Okręgowej Radzie Adwokackiej we Wrocławiu.

Specjalizuje się w szeroko pojętym prawie karnym, w szczególności w sprawach z zakresu wypadków i wykroczeń drogowych, jak również sprawach karnych gospodarczych oraz w prawie spółek handlowych. Posiada również bogate doświadczenie w prowadzeniu sporów sądowych. Włada biegle językiem niemieckim.

adwokat lubin

Prywatnie interesuje się polityką, sztuką i piłką nożną

Radca prawny Paweł Śmiałkowski

Ukończył studia prawnicze na Wydziale Prawa Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Radca prawny Lubin Paweł_Śmiałkowski

Radca prawny Paweł Śmiałkowski

Swoją praktykę zawodową rozpoczął w trakcie studiów w krakowskich kancelariach zajmujących się prawem kontraktowym oraz prawem nieruchomości. Odbył aplikację w Krajowej Szkole Sądownictwa i Prokuratury, wykonując w tym czasie obowiązki w sądach rejonowych i okręgowych. Odbył aplikację radcowską we Wrocławiu, zdobywając w jej trakcie doświadczenie w jednej z największych w kraju kancelarii, w której kierował pracami zespołu prawników. Od 2016 roku wpisany na listę radców prawnych Okręgowej Izby Radców Prawnych we Wrocławiu.

Specjalizuje się w szeroko pojętym prawie cywilnym, w szczególności z zakresu kontraktów handlowych, nieruchomości i spadków, a także w prawie rodzinnym i prawie autorskim. Posiada bogate doświadczenie w prowadzeniu negocjacji oraz procesów sądowych. Włada językiem angielskim.

radca prawny polkowice

Prywatnie pasjonuje się motoryzacją oraz podróżowaniem.


Doświadczenie

Doświadczenie i stale uaktualniana wiedza, to jedne z najważniejszych cech dobrego prawnika. Nasz zespół zdobywał wiedzę na Uniwersytetach : Warszawskim, Wrocławskim i Jagiellońskim oraz w Krajowej Szkole Sądownictwa i Prokuratury, zaś doświadczenie podczas wielu lat pracy w największych spółkach i Kancelariach na terenie całego kraju.

Zlecenia

Wychodzimy z założenia, że prawo jest po to, aby zapewnić jasne reguły, zaś prawnik po to, aby wskazać Ci właściwą drogę. Pracując z pasją służymy naszą pomocą od świtu do późnej nocy – tak aby zapewnić Ci jak największą wygodę.

Zespół

Prawnik jest jak lekarz – powinien znać się na wszystkim, ale specjalistą może być w wąskiej dziedzinie, dlatego nasz zespół został dobrany tak, aby stworzyć grono specjalistów z poszczególnych dziedzin prawa z czym łączą się nasze specjalizacje.